Mūsų elektroninėje parduotuvėje smt-dalys.lt galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą:

 

1. Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę. Atsiskaityti už prekes galite naudodamiesi šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank​, SEB, Nordea,​ DNB, Danske bankas, Šiaulių bankas, Medicinos bankas​, Citadelė.
Užpildę užsakymą mūsų el.parduotuvėje smt-dalys.lt ir pasirinkus savo banką smt-dalys.lt Jus nukreips į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia mokėti. Elektroninės bankininkystės  puslapyje Jums tereiks prisijungti įprastu būdu, o sistema jau bus suformavusi mokėjimą už pasirinktas prekes, beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nukreiptas į smt-dalys.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę neperduodami.

 

2. Atsiskaitymas per Paysera. Pasirinkę atsiskaitymą per Paysera sąskaitą Jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nureiptas į smt-dalys.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

 

3. Apmokėjimas paprastu banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje smt-dalys.lt , kartu su el.laišku gausite ir išankstinę sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą į mūsų atsiskaitomąją banko sąskaitą, nurodytą išanksinėje sąskaitoje arba skiltyje “Kontaktai”. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.